Uzun Dönem İkamet İzni Danışmanlığı

6458 sayılı yabancılar ve uluslararası koruma kanununun 42 ila 45 inci maddelerinde uzun dönem ikamet izni düzenlenmiştir. Türkiye’de kesintisiz en az sekiz yıl ikamet izniyle kalmış olan ya da göç politikaları kurulunun belirlediği şartlara uyan yabancılara, bakanlığın onayıyla valilikler tarafından uzun dönem ikamet izni düzenlenebilir.

DANIŞMANINIZ OLALIM

Oturma İzni Başvuru Göç İdaresi’nin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte Yurt dışı ve Yurt içinde ikamet, oturma izni, ve benzeri işlemler için danışmanlık yapmak üzerine hizmet veren bir kuruluştur. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. Oturma İzni Başvuru hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez.

Although Oturma İzni Başvuru is not an extension institution and a state institution of the online migration management, it is an organization that provides consultancy services for residence permits and similar transactions in Abroad and in the country. The authority to issue a residence permit belongs only to the Immigration Authority. Oturma İzni Başvuru cannot guarantee or undertake that you will receive a residence permit.

Başa dön
HEMEN ARA
× Destek Hattı
Tasarım: Bursa Web Tasarım